Cosmogirl

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genc kizların yeni adresi!

2 posters

korkunç Saç Modası

xxSüSlü_-_KoKoŞxx
    xxSüSlü_-_KoKoŞxx
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Nerden : Harikalar Diyarında Prenses Oldum İkizimDe Bir Prenses vede Oralara Dönmeyi Düşünmüyorum......

korkunç Saç Modası Empty korkunç Saç Modası

Mesaj tarafından xxSüSlü_-_KoKoŞxx Paz Eyl. 19, 2010 7:00 pm

970'lerde, saçları dimdik, yukarıya doğru kalıp gibi yaptırmak moda olmuş. Buna uymak için insanlar saçlarını yaptırıyo, haftalarca da yıkamıyolarmış. Bir liseli kız, okulundaki en yüksek saç yarışmasını kazanmak için saçlarını bu şekilde yaptırmış. Eve dönerken saçları örümcek ağına takılmış ama farketmemiş. Okuldaki yarışmayı kazandıktan sonra saçlarını bi'kaç hafta yıkamamış. E havasını atacak ya, banyoya kafasına bi torba geçirip giriyomuş.

Bi gün okulda sınav olurken kız aniden, şak diye bayılmış. Hastaneye kaldırmışlar, fakat maalesef kurtaramamışlar. Doktorlar ölüm nedenini anlamak için otopsi yaparken, kızın saçlarını aralayınca morgu binlerce örümcek basmış. Meğerse kızın takıldığı ağdaki örümcek, kafasının içine yumurtlamış ve o örümcekler sonraki birkaç hafta da kızın kafa derisini kemirip beynine girmişler. Bu olaydan sonra Amerika'da, saçlarını öyle havaya doğru yapmak yasaklanmış.

Vay beee
    zzuBuss
    zzuBuss
    Admin
    Admin

korkunç Saç Modası Empty Geri: korkunç Saç Modası

Mesaj tarafından zzuBuss Ptsi Eyl. 20, 2010 3:32 pm

biliyodum pis
    ama cok korkunc

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 3:50 am