Cosmogirl

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genc kizların yeni adresi!

Okul İçin Saç Modelleri

xxSüSlü_-_KoKoŞxx
    xxSüSlü_-_KoKoŞxx
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Nerden : Harikalar Diyarında Prenses Oldum İkizimDe Bir Prenses vede Oralara Dönmeyi Düşünmüyorum......

Okul İçin Saç Modelleri Empty Okul İçin Saç Modelleri

Mesaj tarafından xxSüSlü_-_KoKoŞxx Cuma Ağus. 27, 2010 9:07 am

Okul İçin Saç Modelleri

Öyle saçlar istiyorsun ki hem sabahın köründe fazla uğraştırmasın hem de okulda herkes saçlarını nasıl yaptığını sorsun. İşte sana her gün bir yenisini denebileceğin 5 ayrı model. Seç beğen uygula... Hem de en uzunu sadece 5 dakikada!

Tüm saçlar için

3 dakika

1 adım: Saçlarını ıslatıp bakım kremi sürdükten sonra arkadan ör ve tel tokayla topla.

2.adım: Üniformana uygun renkteki bir saç bandını takıp alttan sabitleştir.

3.adım: Saçlarına son olarak bozulmaması için jöle sür veya sprey sık.

Düz saçlar için

2 dakika

1.adım: Saçlarının hacimli görünmesi için kuruyken tarayıp bolca spreyle.

2. adım: Ön taraftaki saçlarını birkaç tel tokayla fazla sıkmadan topla.

3.adım: Saçlarının bozulmaması için üzerine bolca sprey sık.

Dalgalı saçlar için

5 dakika

1. adım: Sprey ile ıslattığın saçlarına elektriklenmemesi için durulanmayan bakım kremi uygula.
    2. adım: Aralardan gelişigüzel aldığın tutamları örüp uçlarına küçük lastik tokalar tak.
    3. adım: Saçlarının bozulmaması için üzerine bolca sprey sık.

Kıvırcık saçlar için

2 dakika

1.adım: Islattığın saçlarına jöle sürüp kıvırcıkların belirginleşmesi için iyice dağıt.

2.adım: Arkadan aldığın bir tutamı diğer kalın tutamın etrafında döndürüp tel tokayla sabitleştir.

3.adım: Saçlarının daha yumuşak olması için elektriklenmeyi önleyici bir serum veya krem sür.

Orta boy saçlar için

1.adım: Hafifçe ıslattığın saçlarına kabarmaması için elektriklenmeyi önleyici bir krem sür.

2.adım: Öndeki saçlarını şu sıralar çok moda olan nostaljik taraklarla arkadan topla.

3.adım: Son olarak kabarmaması için üzerine sprey sık ve köpük sürerek şekillendir.

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 10:31 am