Cosmogirl

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genc kizların yeni adresi!

Sohbet nedır?

zzuBuss
    zzuBuss
    Admin
    Admin

Sohbet nedır? Empty Sohbet nedır?

Mesaj tarafından zzuBuss Cuma Ağus. 27, 2010 12:43 am

kiminiz belkide bakıcaksınız yorum yapmayacaksınız cunku sohbet bağzıları için SADECE 2hecelı bir boş kelimedir.

Evet kızlar şimdi gereksiz bir konu dıeceksınız ama bence degıl. Sohbet nedir sorusunun edebiyat cevabıda var ama ben bu konuyu o anlamda acmadım sohbetı nasıl görüyorsunuz sohbet deyince aklınıza ne geliyor anlamında sordum soruyu.
    Bağzıları dedikodudur der bağzıları can sıkıntısına çare der bağzıları boş konuları konuşmaktır der, ama ben bağzılarını değil sizi merak ediyorum sohbet nedir kızalr. Chatleşirken hadi sohbet edelım deriz peki bu sohpet ne anlama gelıyor.Sohbet nedir kızlar dedikodudur kimi zaman, kimi zaman hatırlamaktır, bazen hayal etmektir, bazen kahvenin çayın şekeridir yanındaki biskuvisidir belkide, peki sohbet gerçek anlamda nedir bence ınsanların arasındakı bağı kuvetlendiren 2heceli bir sözdir sadece. Sohbet ederek tanışırız sohbet ederek hatırlarız, sohbet ederken güleriz, peki sohbet size ne ifade edıyor kızlar kiminiz belkide bakıcaksınız yorum yapmayacaksınız cunku sohbet bağzıları için SADECE 2hecelı bir boş kelimedir. Hadı kızlar cevap verin
    Exclamation
    zzuBuss
    zzuBuss
    Admin
    Admin

Sohbet nedır? Empty Geri: Sohbet nedır?

Mesaj tarafından zzuBuss Ptsi Ocak 31, 2011 11:22 pm

konuyu kım kılıtledı! bana öm den soyleyebılırmı??? Neutral

Forum Saati Perş. Mayıs 02, 2024 7:26 am